iletişim

Turkish Bulgarian English German Greek Macedonian Polish Romanian Russian Serbian

Neden Öz Yaşam Fidancılık?

Çünkü Biz;

‘’İşimizi gerçekten severek yapıyoruz’’                                               

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi bu.çünkü bir işi sevdiğiniz zaman  o alan da kendinizi daha da geliştirmek daha başarılı olmak için çalışırsınız.bütün ekibimiz işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişe bilmek için çaba harcıyor.

‘’İşimizde daha iyi olabilmek için sürekli araştırıyoruz’’

Belki de hiçbir fidan firmasının yapmadığı kadar çok araştırma,ürün yetiştirme ve teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz.

‘’Yüzümüzü her zaman dışa çeviriyoruz’’

Diğer firmalardan farklı olarak,ceviz ve badem yetiştiriciliği konusunda önemli başarılara imza atmış kişilerle ve ekiplerle sürekli iletişim halinde bulunarak işimizin daha iyi nasıl yapılacağını anlamaya çalışıyoruz.

‘’Bahane değil çözüm üretiyoruz’’

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu biliyoruz.Birçok farlı müşterinin önemli projelerini yürütürken çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz.ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz.Bu yüzden de bu projeleri yürütürken de ‘’bahaneler’’ değil‘’çözümler’’üretiyoruz.

‘’Disiplinli ve programlı çalışıyoruz’’

Hizmet verdiğimiz sektör ne olursa olsun,çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin,eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbet de bir fidan firmasını farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden ‘’farklı’’ olduğumuzu anlaya bilmek için,zamanınız olduğunda tanışmak için sizleri ofisimize bekliyoruz.

Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bizlere güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

 

yeni sezon açık köklü ceviz fidanı


BANDIRMA TİCARET ODASI

FÜAB
BANDIRMA TİCARET BORSASI
TODAB
DAIB

AŞILI CEVİZ FİDANI

 
Aşılı Ceviz Yetiştiriciliği ve İklim İsteği; Aşılı Ceviz Fidanı yetiştiriciliği için uygun iklim şartlarının belirlenmesinde, cevizin yapısı ile meyve gelişimi dikkate alındığında oldukça önemli değerlerle karşılaşılmaktadır. Cevizler kış ve ilkbahar aylarında soğuklama gereksinimini karşılayacak kadar soğuk (+7.2 C'nin altı); ilkbahar ve yaz aylarında normal büyüme ve olgunlaşmayı sağlayacak ölçüde sıcak...

 
Ceviz fidanı yetiştiriciliğindeki en önemli hastalıklar ve mücadele yöntemleri: Ceviz antraknozu nedir? Anadolu topraklarında genel anlamda görülen hastalıkların en başında gelir.Enfeksiyon şiddetli ise ağaç yapraksız kalır.Hastalık meyvede küçük noktalar veya daha büyük lekeler halinde görülür.Son baharda yere dökülen yaprakların toplanarak imha edilmesi ,enfeksiyon kaynağını önemli ölçüde azaltır. Hastalığın her yıl...

 
BUDAMA NEDİR? Meyve ağaçlarının düzgün ve kuvvetli bir taç oluşturmalarını, uzun zaman iyi ve bol ürün vermelerini, verimden düşen ağaçların tekrar verimli hale getirilmeleri için ağaçların toprak üstü organlarına uygulanan kesme, bükme, tomurcuk, sürgün ve yaprak alma işlemlerinin tümüne budama denir. Budama yapılmayan ağaçlarda; *taç düzensiz gelişir, *fazla verim nedeniyle...

 
Ceviz Ağacının Sulanması; Ceviz ağaçları geniş dal yapan ve geniş yapraklı bir ağaç olduğundan dolayı suya fazla ihtiyaç duyarlar. Birde bu ağaçlar fidan olarak dikilmesiyle dikim çukurları da derin kazılmamışsa, tohumdan yetiştirilmemişse özellikle iki yıl düzenli bir sulamaya ihtiyaç duyarlar. Burada dikimden önce dikim çukurunun ne kadar derin ve geniş...

Sosyal Medyada Bizi Paylaşın